KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10638030
nr 1063 8030
Etsning
Georges Roualt, ej signerad, motivet: 58x41
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:23:32
400 kr
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
17 okt